سمینارها

از دیگر فعالیت های گروه تجاری و صنعتی نوفر میتوان به فعالیت در برگزاری سمینارهای تخصصی  در حوزه ی تجارت ( واردات و صادرات ) ,  صنعت وساختمان و مواد خام , در حوزه ی کشورهای محل فعالیتش اشاره نمود . هدف از برگزاری این سمینارها ارتقا سطح اطلاعات تجاری و فنی کارخانجات و واحد های صنعتی طرف همکاری و یا متقاضی همکاری است . زیرا بر این باور داریم که داشتن اطلاعات ,  باعث سرعت بیشتر در امور  , هماهنگی بیشتر  و  کیفیت بهتر در فعالیت های تجاری خواهد  گردید .  من جمله سمینارهایی که تاکنون  توسط  گروه  تجاری و صنعتی  نوفر برگزار  گردیده  است  میتوان به  موارد ذیل اشاره نمود.

   سمینارهای برگزارشده در نمایشگاه های اکسپو در کشورهای حوزه ی فعالیت نوفر

سمینارهای تخصصی  و فنی در حوزه های نفت و مشتقات آن  و حوزه ی پتروشیمی

سمینارهای همگام سازی ساخت وساز با هدف ارتقا علم به روز دنیا به کشورهای محل فعالیت نوفر

گروه تجاری و صنعتی نوفر در برنامه ی سمینارهای تخصصی خود , از اساتید بر جسته ی دنیاکه همراه و همگام با گروه تجاری نوفر هستند نیز دعوت به عمل می آورد تا بتواند با ارتقا سطح علمی , فنی و تخصصی کارنجات طرف همکاری و یا متقاضی همکاری , گامی موثر در پیشرفت صنعت , برندینگ , تجارت و دانش تخصصی این واحد های صنعتی بر دارد . من جمله کشورهایی که همگام و همراه گروه تجاری و صنعتی نوفر دربرگزاری این سمینارها هستند میتوان به کشور : استرالیا , انگلیس , آمریکا , ایران و ایتالیا اشاره نمود . اغلب سخنرانان عضو گروه تجاری و صنعتی نوفر , جز هیات علمی و اساتید برجسته در کشور محل فعالیت خود هستند و گروه تجاری و صنعتی نوفر مفتخر به همکاری این عزیزان است . جهت اطلاع از برنامه ی سمینارهای یک سال آتی گروه تجاری و صنعتی نوفر میتوانید به برنامه ی ذیل مراجعه نمایید . همچنین در صورتی که تمایل به حضور در هریک از سمینارهای تخصصی  عنوان شده در ذیل را دارید ,  میتوانید با تکمیل فرم درخواست حضور در سمینار , ثبت نام نمایید   .

فرم درخواست بخش سمینارها

 

در صورتی که از گروه نوفر درخواست مشاوره و راهنمایی در قسمت درخواست بخش  سمینارها را دارید خواهشمند است فرم ذیل را تکمیل بفرمائید.

فرم درخواست بخش سمینارها
  1. بلهخیر

* الزامی