سرمایه گذاری

با توجه به درخواست مکرر دوستان و همکاران نوفر , در بخش سرمایه گذاری , بخش سرمایه گذاری نوفر در دو قالب و چهارچوب سرمایه گذاری در نوفر و سرمایه گذاری در پروژه های دولتی آغاز به فعالیت نمود . سرمایه گذاری در گروه تجاری و صنعتی نوفر به دو طریق زیر امکان پذیر است  :

سرمایه گذاری پروژه ای

سرمایه گذاری طولانی مدت

در سرمایه گذاری های پروژه ای , سرمایه گذار از بین پروژه های تعریف شده در گروه تجاری و صنعتی نوفر , پروژه ی خاص خود را انتخاب , آنالیز تجاری , حمل و نقل و کلیه ی اطلاعات مرتبط با ترخیص آنرا ملاحظه و پس از آن در صورت صلاح دید به صورت پروژه ای و تنها جهت تحقق آن تجارت معین نسبت به عقد قرارداد همکاری با گروه تجاری وصنعتی نوفر همکاری خواهد نمود . طبیعی است در صورت تمایل سرمایه گذار امکان ادامه ی همان تجارت و یا آغاز تجارت دیگری نیز به صورت پروژه ای امکان پذیر است . جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا لینک سرمایه گذاری در نوفر را مطالعه فرمایید .

معیار پروژه ها در کشورهای مختلف چیست ؟

گروه تجاری و صنعتی نوفر در بخش سرمایه گذاری, پروژه های کشورهای دارای ثبات اقتصادی و سیاسی را بررسی می نماید با توجه به حوزه ی تخصصی گروه تجاری و صنعتی نوفر , تنها پروژه های مرتبط با حوزه ی فعالیت مورد بررسی قرار می گیرند .الویت با پروژه هایی است که بخش اعظم محصول پروژه را دولت مربوطه پیش خرید نموده باشد  دراین بخش از سرمایه گذاری در واقع سرمایه گذار شریک دولت در اجرای آن پروژه ی خاص است . تنها پروژه هایی که تمام مسیر اقتصادی و آنالیزی آن موجود باشد توسط تیم تجاری و آنالیزگر نوفر بررسی و امکان تایید دارند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش سرمایه گذاری در پروژه های دولتی مراجعه فرمایید

فرم درخواست بخش سرمایه گذاری

در صورتی که از گروه نوفر درخواست مشاوره و راهنمایی در قسمت درخواست بخش  سرمایه گذاری را دارید خواهشمند است فرم ذیل را تکمیل بفرمائید.

فرم درخواست بخش سرمایه گذاری
  1. نقدیغیر نقدی
  2. دو سال بعدیکسال بعد6 ماه بعداز ماه دوم

* الزامی