سرمایه گذاری در نوفر

سرمایه گذاری در گروه تجاری و صنعتی نوفر به دو طریق زیر امکان پذیر است.

سرمایه گذاری به صورت پروژه ای

سرمایه گذاری طولانی مدت

سرمایه گذاری به صورت پروژه ای

چنانچه به صورت پروژه ای با گروه تجاری و صنعتی نوفر مایل به آغاز همکاری هستید , لازم به ذکر است که این نوع از سرمایه گذاری بر روی پروژه های خاص بازرگانی نوفر و تنها به صورت تک مورد و طی عقد قرارداد محقق خواهد شد .

کلیه ی پروژه های بازرگانی نوفر دارای آنالیز قیمت , آنالیز بازرگانی , آنالیز حمل و نقل , آنالیز سود تجارت می باشند و در تمام پروژه ها نحوه ی تامین کالا معین و بازار هدف مشخص و خریداران نیز پیش از آغاز تجارت مورد مذاکره ی گروه تجاری نوفر بوده و اغلب پیش نویس قراردادهای واردات نیز به امضا رسیده است . تنها آنچه خواست گروه تجاری و صنعتی نوفر در این بخش از سرمایه گذاری است , انتقال نقدینگی به پروژه , محقق کردن و برداشت سود پس از اتمام تجارت توسط هر دو طرف همکاری ( گروه تجاری نوفر و سرمایه گذار پروژه ) است .

لازم به ذکر است این نوع از سرمایه گذاری در پروژه های وارداتی که گروه تجاری و صنعتی نوفر به صورت راسا اقدام میکند صورت خواهد پذیرفت . لذا جذب سرمایه برای واحد های صنعتی و تولیدی طرف همکاری با نوفر در الویت های بعدی قرار خواهد گرفت . لذا واحدهای صنعتی و تولیدی که قصد صادرات محصولات خودشان را دارند می توانند با مراجعه به بخش مربوطه در سایت , اطلاعات کافی را کسب نمایند .

 در صورت تمایل سرمایه گذار , می توان مبلغ را تحویل بانک مربوط به پروژه  قرار  داد  تا پس از محقق شدن تجارت , مطابق قرارداد بازرگانی و قرارداد بین گروه تجاری و صنعتی نوفر اقدامات لازم از سوی بانک انجام گردد . لذا لزومی به در اختیار قراردادن مبلغ و واریز آن به حسابهای گروه تجاری و صنعتی نوفر نمی باشد .

جهت اطلاع از پروژه های حال حاضر گروه تجاری و صنعتی نوفر , لطفا به تکمیل فرم درخواست بخش سرمایه گذاری درخواست خود را عنوان فرمایید تا در اسرع وقت از سوی کادر پرسنلی ما رسیدگی و هماهنگی های لازم صورت پذیرد .

سرمایه گذاری های طولانی مدت

در این نوع از سرمایه گذاری سرمایه ی وارد شده صرف پروژههای صنعتی , ساختمانی و بازرگانی گروه تجاری و صنعتی نوفر شده و سرمایه گذار 6% بیشتر از سود بانکی در زمان عقد قرارداد را در بازه های زمانی تعیین و توافق شده در قراردادهای سرمایه گذاری دریافت خواهد کرد .

به عنوان مثال اگر سود بانکی در کشور ترکیه در زمان عقد قرارداد سرمایه گذاری 18% باشد , در صورتی که مبلغ خود را در پروژه های صنعتی و ساختمانی نوفر سرمایه گذاری نمایید , علاوه بر حفظ اصل مبلغ شما, 6% مازاد بر 18% یعنی جمعا 24% در یک سال سود سرمایه ی خود را دریافت خواهید کرد .

سوالات رایج در بخش سرمایه گذاری طولانی مدت 

  • چه زمانی سود سرمایه ام را می توانم دریافت کنم ؟

سرمایه گذار امکان برداشت سود خود را از ماه دوم پس از عقد قرارداد و واریز مبلغ , خواهد داشت

  • از کدام کشورها می توان در گروه تجاری و صنعتی نوفر سرمایه گذاری نمود ؟

با توجه به اینکه دفتر مرکزی گروه تجاری نوفر در کشور ترکیه مستقر بوده و امکان انتقال سود سرمایه ی شما از حسابهای گروه تجاری نوفر در کشور ترکیه به سایر حسابهای بانکی شخصی و شرکتی مقدور است  و همچنین با وجود 17 شعبه جمعا در خاورمیانه , آسیای شرقی , اروپا و آمریکا و وجود حسابهای بانکی شخصی و شرکتی در بانک های محلی ( کشوری ) و شعبات بانکهای بین المللی انتقال سود سرمایه ی هیچ کدام از سرمایه گذاران در هر کشوری که مستقر باشند , با هیچ مشکلی مواجه نشده است .

  • چه زمانی امکان برداشت اصل مبلغم را خواهم داشت ؟

در قراردادهای سرمایه گذاری طولانی مدت , اصل مبلغ حداقل پس از یکسال امکان برداشت خواهد داشت . همچنین شایان ذکر است که برداشت مبلغ حداقل 2 ماه قبل از زمان موعد نیازمند اطلاع رسانی است .

  • آیا میتوان سود را یک جا و در انتهای قرارداد دریافت نمود ؟

بله و همچنین گروه تجاری و صنعتی نوفر در سرمایه گذاری هایی که به این شکل صورت می پذیرد شرایط ویژه قائل شده است .

  • آیا امکان دریافت سود به صورت ماهیانه فراهم است ؟

بله . در صورت تمایل می توانید از ماه دوم مبلغ سود سرمایه ی خود را دریافت نمایید

  • چه تضامینی برای مبلغ دریافتی از سوی گروه تجاری و صنعتی نوفر ارائه می گردد ؟

تضامین ارائه شده از سوی ما , بسته به میزان مبلغ سرمایه گذاری تغییر خواهد کرد . در بخشی از سرمایه گذاری ها بن و در برخی دیگر بخشی از سهام شرکت واگذار خواهد گردید .

  • آیا امکان تمدید و یا افزایش سرمایه پس از عقد قرارداد میسر است ؟

در صورت تمایل سرمایه گذار به ادامه ی همراهی , قرارداد قابل تمدید می باشد . در صورت تمایل سرمایه گذار به افزایش سرمایه پس از عقد قرارداد و آغاز همکاری , امکان افزایش مبلغ در همان قرارداد میسر نبوده و گروه تجاری و صنعتی نوفر طی قرارداد مشابه دیگری تفاهم خواهد نمود . همچنین نیازمند است که تفاهم دوم نیز حداقل شرایط را دارا باشد .

  • در صورت عقد قرارداد طولانی مدت جهت سرمایه گذاری در نوفر ( 5 سال به بالا ) چه روندی را طی خواهیم نمود ؟

باتوجه به اینکه در قراردادهای سرمایه گذاری عوان میگردد که همواره سود گروه نوفر 6% بیشتر از سود بانکی است , در کلیه ی 5 سال نیز مطابق همین اصل , سود محاسبه و پرداخت خواهد گردید . شایان ذکر است که در سرمایه گذاری هایی با بازه ی زمانی بیشتر از یکسال بنا بر افزایش بازه ی زمانی , شرایط ویژه و خاص در نظر گرفته شده است که جهت مطالعه ی آن می توانید به لینک سرمایه گذاری های بالاتر یکسال در همین صفحه از سایت  مراجعه نمایید .  

  • سرمایه گذاری انجام شده صرف چه مواردی خواهد شد  ؟

سرمایه ی شما صرف گسترش تولید , ایجاد کارخانه و اشتغال زایی برای جوانان و پروژه های تجاری و صنعتی گروه نوفر خواهد گردید .