معیار انتخاب پروژه ها در کشورهای مختلف چیست ؟

  •   گروه تجاری و صنعتی نوفر در بخش سرمایه گذاری , پروژه های کشورهای دارای ثبات اقتصادی و سیاسی را بررسی می نماید.

 

  •  با توجه به حوزه ی تخصصی گروه تجاری و صنعتی نوفر , تنها پروژه های مرتبط با حوزه ی فعالیت مورد بررسی قرار می گیرند.

 

  •  الویت با پروژه هایی است که بخش اعظم محصول پروژه را دولت مربوطه پیش خرید نموده باشد.

 

  •   دراین بخش از سرمایه گذاری در واقع سرمایه گذار شریک دولت در اجرای آن پروژه ی خاص است.

 

  •  تنها پروژه هایی که تمام مسیر اقتصادی و آنالیزی آن موجود باشد , توسط تیم تجاری و آنالیزگر نوفر بررسی و امکان تایید دارند. 

سرمایه گذاری در پروژه های دولتی

گروه تجاری و صنعتی نوفر در کشورهای تحت پوشش خود در بین دولت ها  و کشورهایی که از ثبات نسبی برخوردار هستند و یا دارای صنعت و تکنولوژی رو به پیشرفت میباشند , پروژه های سود ده را انتخاب و با سرمایه گذاران خود به اشتراک میگذارد . طبیعتا به توجه به اینکه این پروژه ها اغلب نیاز به سرمایه گذاری های کلان دارند , لذا توصیه میکنیم در صورتی که دارای سرمایه ی اندکی هستید از سرمایه گذاری در این بخش صرف نظر نموده و به بررسی سرمایه گذاری در پروژه های نوفر و یا سرمایه گذاری در نوفر مراجعه نمایید . دلیل این صرف نظر بسیار پر واضح است , زیرا قطعا هر پروژه ای پس از اتمام در آغاز سود دهی خود قرار خواهد گرفت و سرمایه گذاری اندک شما نمی تواند باعث آغاز و به اتمام رسیدن پروژه گردد . لذا بازه ی زمانی که شما باید صرف کنید تا پروژه در آغاز سود دهی خود قرار گیرد طولانی مدت خواهد شد و در نتیجه یاس و ناامیدی شما از انتخاب پروژه ی مد نظر جهت سرمایه گذاری و ضرر و زیان مالی شما را به همراه خواهد داشت . به همین دلیل پیشنهاد ما در سرمایه گذاری های کوچک , بررسی پروژه های نوفر و یا سرمایه گذاری طولانی مدت در نوفر می باشد .

چگونه از پروژه های دولتی کشورهای مورد علاقه ام در سرمایه گذاری مطلع گردم ؟

نظر به اینکه اغلب دولت ها پروژه های در الویت که نیازمند سرمایه گذار خارجی است مورد حمایت خود قرار می دهند و این پروژه ها به دلیل مشکلات موجوددر کشور از الویت خاصی برخوردار هستند , لذا ما در این پروژه ها , سود دهی شما را تضمین و یار و همراه شما از آغاز تا انتهای پروژه خواهیم بود .

جهت کسب اطلاعات از پروژه های دولتی کشورهای مورد علاقه تان جهت سرمایه گذاری , لطفا نسبت به تکمیل فرم درخواست موجود در همین بخش اقدام نمایید تا پس از آن در اسرع وقت با همراهی و راهنمایی کارشناسان ما بهتری پروژه متناسب با سرمایه ی شما , که کوتاه ترین بازه ی سود دهی را از سوی دولت مربوطه داشته و مطمین ترین محل برای سرمایه ی شما باشد به شما معرفی و جزییات آن ارائه گردد تا پس از بررسی های لازم و تایید نهایی , اقدامات لازم از سوی گروه تجاری و صنعتی نوفر محقق گردد .

لازم به یاد آوری است که با توجه به حوزه ی فعالیت تخصصی گروه تجاری و صنعتی نوفر , در پروژه های دولتی نیز , تنها پروژه هایی که در حوزه ی صنعت , ساختمان , تجهیزات و ماشین آلات و همچنین مواد خام تعریف میشوند , امکان همراهی با شما عزیزان فراهم است .